צרו קשר עם המורות והמורים המלמדות.ים עם הספר

גלי עגנון

כליל

מחברת הספר ומורה לערבית מזה מעל עשור, בעלת תואר ראשון בשפה בספרות ערבית באוניברסיטה העברית ותואר שני באסלאם באוניברסיטת פרייה ברלין, ולומדת למחקר מקדים לדוקטורט באוניברסיטת חיפה בחוג לספרות ערבית

איה ח'לאילה

זום

אני איה ח'לאילה, בת 30 במקור מסח'נין והיום ירושלמית, מלמדת ערבית מדוברת וספרותית לכל הרמות כבר מעל 10 שנים. אני בעלת תואר ראשון ושני מהאוניברסיטה העברית, עובדת בתחום של זכויות אדם וארגונים וגם לימוד ערבית, אני דוברת ארבע שפות (ערבית-שפת אם, עברית, אנגלית וצרפתית), מאוד אוהבת ללמוד וללמד שפות, לטייל בעולם, ולשמוע פודקאסטים. הדרך שלי ללמד היא דרך שיחה, רוב השיעור מתרכז בשיח יומיומי, חברתי, פוליטי, וכל מה שמעניין אתכם.

אנדלוס זועבי

טבעון

‎אנדלוס זועבי, מורה פרטית לערבית מדוברת - בזום. ‎שיעורים חווייתיים דרך סיפורים משעשעים ודגש על דיבור. ‎חיה ונושמת שפות מחברת בין עולמות ותרבויות. ‎תואר ראשון בהוראה, ניסיון של שנים בהוראה פרטנית אחד על אחד או קבוצות קטנות.

גיא שמיר

גליל מערבי

גיא שמיר, בן 41, נשוי ואב לארבעה. גר בכליל, אוהב לדבר ערבית, אוהב שיחה אמיתית, מפגש בין אנשים ולבבות. סבתי עליה השלום הנחילה לי את אהבת השפות וההבנה שהלשון היא המפתח ללב. מזמין אתכם לפרוץ את הגבולות, להפתיע את עצמכם ופשוט מאוד - לדבר ערבית, אני מאמין בכם.

יונס אבו ע'וש

חיפה

אני יונס, במקור מאבו גוש ומתגורר כעת בבת גלים. מורה לערבית עם ניסיון רב בשיעורים קבוצתיים ופרטיים, סטודנט לעבודה סוציאלית וגם לומד קורס מורה דרך "על הדרך" מזמין אותכם להצטרף ולהכיר שפה ותרבות חדשה יחד איתי!

קרן קסטנבנד

קורסים מקוונים

קרן - מאוהבת בשפה הערבית, מורה לערבית מדוברת, מלמדת באופן חוויתי ומחברת אתכם לשפה דרך ריטריטים, סיורים (כולל סיורים בגדה) מעבירה סדנאות יוגה בערבית ובעברית, משותפות ונפרדות.

מיכאל קיסלוק

שיעורים מקוונים

מיכאל קיסלוק, בוגר לימודי האסלאם והמזרח התיכון באוניברסיטה העברית, מלמד ערבית מדוברת וספרותית בקבוצות, שיעורים פרטיים,